Haagised

 MF650MF850MF950MF1050MF1050BSMF1202MF1602
Raami tüüpkesktalagakesktalagakesktalagakesktalagakesktalaga2-e talaga2-talaga
Täismass (kg)65008500950010500105001200016000
Laadimispind (m2)1,431,82222,32,9
Kliirens (mm)530580580520530605700
Veotiisli pöördenurk (°)-± 45°± 45°± 45°/-± 15°± 45°± 20°
Pikkus (mm)4680560056005600580060406380
Laadimise pikkus (mm)3050342034203420362041004000
Laius (mm)1825190520052030228023902495
Kesktala mõõt120x120x8160x160x8160x160x8160x160x8160x160x8200x100x6 (2x)200x100x8 (2x)
Toed (paari)2222244
Rehv300/80-15,3300/80-15,3400/60-15,5 TRAC400/60-15,5 TRAC400/60-15,5 TRAC520/50-17 TRAC550/45-22,5 TRAC
Telje mõõt (mm)60 x 6070 x 7070 x 7070 x 7070 x 7070 x 7090 x 90
Haagise juhtimineraamraamraamraambalansiirraamraam
Veotiisli juht silindreid (tk)-111122
Hüdraulilised teleskoop tugijaladlafettteleskoopteleskoopteleskoopteleskoopteleskooplafett / teleskoop
Kaal (kg)880123014251490152022502950
 MF650MF850MF950MF1050MF1050BS
A, mm9909909901180990
B, mm30104050405039503940
C, mm30503420342034203620
D, mm46805600560056005800
E, mm12701460146015001500
F*, mm12251150116010601170
G1*, mm445500500500500
G2*, mm730785785785785
H*, mm17701940209020902060
I, mm17201960196020602090
J*, mm530580580520530
K*, mm18251905200520302280
P1, mm685740740--
X, mm19002400²2400²2400²2300
 MF1202MF1602
A, mm12601150
B, mm40504550
C, mm41004000
D, mm60406380
E, mm12401500
F*, mm12801380
G1*, mm550560
H*, mm22002450
I, mm22102370
J*, mm605700
K*, mm23902495
X, mm27502750