Tiibkopad

Reguleeritava töölaiusega tiibkopad on väga efektiivsed lumekoristus vahendid. Tiibkoppade liigutatavate tiibade hüdrosüsteem on varustatud hüdroakuga ja kaitseklapiaga, mis kaitsevad tiibasid takistuste eest. Tiibkoppadega on tõhus koristada ja teisaldada suuri lume koguseid. Tänu kahele liikuvale tiivale on võimalik suurendada tiibkopa töölaiust.

Näiteks: Tiibkopa 4,0 m³ kopa laius on 2,75 m, koos tiibadega on töölaiuseks 4,65 m.

Tiibkopad varustatakse vastavalt tellija soovile kiirhaake kinnitustega. Tiibkopad on varustatud diagonaalklapiga, et oleks võimalik liigutada mõlemat tiiba eraldi. Tiibkopa tiiva tera on varustatud lehtvedruga, mis tagab maapinna kopeerimise.

 WB-1500WB-2500WB-3500WB-4000
Maht (m³)1,52,53,54,0
Kopa laius (cm)210250260275
Tiiva laius (cm)65839595
Laius koos tiibadega (cm)340415450465
Kõrgus (cm)100105125125
Sügavus (cm)100130150150
Kaal (kg)55075010501150